Predaj cestovných lístkov je zabezpečený mimo vozidiel MHD (s výnimkou doplnkového predaja u vodiča za zvýšenú cenu).
Cestovné lístky na jednu cestu je možné kúpiť:
Predplatné cestovné lístky (PCL) je možné kúpiť:
Druh JCL s platnosťou | obyčajný | zľavnený |
€ | € | |
10 minút pre I. tarifné pásmo | 0,60 | 0,35 |
30 minút pre I. tarifné pásmo /v So, Ne a št. sviatok 45 min./ |
0,70 | 0,40 |
60 minút pre I. tarifné pásmo /v So, Ne a št. sviatok 90 min./ |
0,90 | 0,50 |
24-hodinový pre I. tarifné pásmo platí 24 hodín od označenia |
3,50 | - |
prepravné za psa, batožinu | 0,60 | - |
10 minút iba pre II. tarifné pásmo | 0,55 | 0,30 |
30 minút pre celú sieť MHD /v So, Ne a št. sviatok 45 min./ |
0,80 | 0,45 |
60 minút pre celú sieť MHD /v So, Ne a št. sviatok 90 min./ |
1,00 | 0,65 |
24-hodinový pre celú sieť MHD platí 24 hodín od označenia |
4,00 | - |
prepravné za psa, batožinu | 0,60 | - |
V automatoch sa dá platiť:
Zastávky MHD | smer | platba |
Trojica | smer Sabinovská | |
Trojica | smer žel. stanica | |
Na Hlavnej | smer Trojica | |
Na Hlavnej | smer žel. stanica | |
Divadlo J. Záborského | smer Trojica | |
Veľká pošta | smer žel. stanica | |
Čierny most | smer Trojica | |
Žel. stanica | smer Trojica | |
Žel. stanica | smer Košická | |
Sabinovská | smer Hlavná | |
Švábska | smer Sekčov | |
Švábska | smer Delňa | |
Lomnická | smer Sekčov | |
Lomnická | smer Delňa | |
Múzeum Solivar | smer žel. stanica | |
Solivarská | smer Hlavná | |
Lesnícka | smer žel. stanica | |
P. Horova | smer Sibírska | |
M. Benku | smer Sibírska | |
M. Benku | smer žel. stanica | |
Pod Šalgovíkom | smer Rusínska | |
Vansovej | smer Rusínska | |
L.Novomeského | smer Rusínska | |
Jurkovičova | smer Rusínska | |
Karpatská | smer Rusínska | |
Sibírska | smer žel. stanica | |
Detská nemocnica | smer ul. Duklianska | |
Fakultná nemocnica | smer Duklianska | |
Sídlisko III | konečná z. | |
Prostějovská | smer Levočská | |
Centrum | smer Levočská | |
VUKOV | smer Levočská | |
N. Kráľ. pokoja | smer Centrum | |
Volgogradská | smer Levočská | |
Clementisova | smer Centrum | |
Levočská | smer ul. Hlavná | |
Poliklinika | smer ul. Hlavná | |
Poliklinika | smer sídlisko III | |
Obrancov mieru | smer ul. 17. novembra | |
Obrancov mieru | smer Levočská ul. | |
Prešovská univerzita | smer ul. Škultétyho | |
Prešovská univerzita | smer ul. Obr. mieru | |
Budovateľská | konečná | |
Priemyselné centrum | smer Štúrova | |
Škultétyho | smer ul. 17. novembra | |
Rázc. Šidlovec | smer ul. Hlavná | |
Mičurinova | smer ul. Hlavná | |
Dopravný podnik | smer ul. Hlavná | |
Pažica | smer ul. Hlavná | |
Vranovská | smer ul. Hlavná | |
Veľký Šariš | Štefánikova | |
Malý Šariš | Obecný úrad | |
Fintice | Námestie J. Kolarčíka | |
Ľubotice | zastávka Ľubotice |
Zoznam predajní cestovných lístkov DPMP:
Miesto: | Otváracie hodiny: |
---|---|
Centrum mesta, Weberova 2. tel. 051 773 17 03 ukázať na mape |
Po – Pi: 7.00 – 17.00 hod. |
Železničná a autobusová stanica, Masarykova 26 tel. 051 773 18 66 ukázať na mape |
Po – Pi: 6.30 – 11.30 hod. a 12.00 – 16.30 hod. |
Sídlisko Sekčov, Nákupné stredisko Opál, Zemplínska 9 tel. 051 770 32 56 ukázať na mape |
Po – Pi: 8.00 – 11.30 hod. a 12.00 – 16.00 hod. |
Sídlisko III, Nákupné str. Družba, Nám. Kráľovnej pokoja 3 tel. 051 771 84 87 ukázať na mape |
Po – Pi: 7.30 – 11.30 hod. a 12.00 – 15.30 hod. |
Predajne Dopravného podniku mesta Prešov, akciová spoločnosť zabezpečujú:
Spôsob úhrady vo všetkých predajniach Dopravného podniku mesta Prešov, akciová spoločnosť: